PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy Mamię Wiktorki Matczuk za ogromną pomoc w stworzeniu strojów dla naszych podopiecznych na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i ogrom pracy którą Pani włożyła w uszycie spódniczek i krawatów dla dzieci. Stroje są piękne - nasze Przedszkolaki będą super się w nich prezentować podczas swojego święta. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Dzieci, Rodzice oraz Personel przedszkola

Dziękujemy naszym ,,złotym rączkom'' - tatusiom: Oli Zajkowskiej i Kacpra Parysa za wszelkie prace wykonywane na rzecz przedszkola - za to, że zawsze możemy liczyć na ich pomoc.
Dzieci i personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wspierali nas w przygotowaniach związanych z ,,Uroczystością Pasowania''. Dziękujemy za ogrom pracy jaki włożyliście w przygotowanie poczęstunku dla naszych podopiecznych i zaproszonych gości, za pomoc w przygotowaniu sali.
Dzieci i personel przedszkola

Dziękujemy tacie Michała Rudnika za pomoc w stworzeniu zabudowy na grzejnik znajdujący się w przedszkolnej szatni.Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na pana pomoc w montażu karniszy w kuchni i holu przy łazience oraz akcesorji wyposażenia łazienek. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas. DZIĘKUJEMY :)!!! Dzieci i Personel przedszkola

Kochani rodzice dziękujemy Wam za wsparcie w gromadzeniu ozdób potrzebnych do przystrojenia naszych przedszkolnych choinek. Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy liczyć na waszą pomoc.
Dzieci i Personel przedszkola

Dziękujemy wszystkim rodzicom którzy podjęli trud przygotowania poczęstunku na Uroczystość Choinkową. Fajnie mieć takich wspaniałych rodziców na których pomoc zawsze możemy liczyć ;)
Dzieci i personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy naszym niesamowitym mamom: p. Sujak, p. Matczuk, p. Malinowskiej, p. Połaskiej za wniesienie ogromu kreatywnych pomysłów potrzebnych do wykonania upominków na kwestę poświęconą na rzecz naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy, że mogliśmy liczyć na waszą pomoc.
Dzieci i personel przedszkola

Ten wier­sz jest dla Was nasi przy­jaciele,
w podzięko­waniu za po­moc, za wspar­cie,
za to, że zaw­sze jesteście z nami,
Dziękujemy, że możemy liczyć na Waszą pomoc.
Dziękujemy wszystkim mamom które uwierzyły w swoje siły i pomogły nam wykonywać upominki na kwestę. :)
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze przedszkole poprzez zakup upominków Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile podczas spotkania połączonego z kwestą.:)
Bardzo dziękujemy
Dzieci i personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy mamie Eryka Majewskiego za ogromną pomoc w zbieraniu funduszy na rzecz naszego przedszkola. Pani Aniu dziękujemy za super inicjatywę :)
Dzieci i personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zgromadzeniu potrzebnego tworzywa (bazie,bukszpan) do wykonania palemek. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Dzieci i Personel przedszkola

Dziękujemy tacie Kacpra Parysa za wykonanie cudownych saksofonów wykorzystanych podczas występu z okazji Dnia Rodziny :)
Dzieci i Personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy tacie Michała Rudnika za wykonanie nowej obudowy z desek do naszej przedszkolnej piaskownicy. Dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na pana pomoc :)
Dzieci i Personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy aktywnie współpracującym z nami mamom (p. Sujak, p. Rusiniak, p. Gromek, p. Połaskiej, p. Śledziewskiej, p. Łukasiak, p. Szczepanik, p. Matczuk, p. Kostarzewskiej) za ogromną pomoc w wykonywaniu prac na kiermasz bożonarodzeniowy.
Dzieci i Personel przedszkola

Dziękujemy tacie Juli Rusiniak za wykonanie cudownego karmnika dla naszych ptasich podopiecznych.
Dzieci i personel przedszkola

Dziękujemy wszystkim tatusiom naszych pociech którzy podjęli trud przygotowania naszego przedszkola do remontu pomieszczeń. Fajnie mieć takich wspaniałych rodziców na których pomoc zawsze możemy liczyć ;) Dziękujemy za poświęcony czas i okazane wsparcie.
Dzieci i personel przedszkola

Serdecznie dziękujemy Rpdzicom za ogromną pomoc w przygotowaniu ,,Otwarcia Podwórka NIVEA''. Dziękujemy za pomoc, poświęcony czas i ogrom pracy którą włożyliście w wykonywane czynności. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Dzieci, Rodzice oraz Personel przedszkola

Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci za wszelkie prace remontowe poczynione w okresie wakacyjnym, a także prace związane z zaadaptowaniem nowej sali. Współpraca z rodzicami to nieodłączny element funkcjonowania placówki. Świadomość, że zawsze możemy liczyć na Was, Kochani Rodzice i Dziadkowie działa budująco i powoduje, że możemy podejmować wyzwania, którym sami byśmy nie podołali. W szczególności dziękujemy:
rodzicom Blanki i Gabrysi Żero, Laury Solki, Julki Rusiniak, Kuby Podbielskiego, Wiktora Knapa, , Zuzi Gromek, Czarka Wronkowskiego, Krystianka i Martynki Łukasiak, Piotrusia i Adasia Sulich, Ilonki i Madzi Kostarzewskiej, Oliwki Majewskiej, Szymona Rudnika, Wojtusia Jaczewskiego, Michałka Wojtery, Madzi Kowalczyk, Wiktorii Malinowskiej oraz tacie i dziadkowi Oliwki Kosiorek za wykonanie szatni.