Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20.09.2018 r. (czwartek) obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,,Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka’’. Był to dzień wyjątkowy dla każdego z naszych wychowanków, przepełniony niezliczonymi atrakcjami. Dzieci dla uczczenia obchodów roku dla ,,Niepodległej’’ przyszły ubrane do przedszkola w barwy biało – czerwone. Tego wyjątkowego dnia przygotowaliśmy dla naszych wychowanków liczne niespodzianki: zawody sportowe, zabawy integracyjne na placu przedszkolnym, wykonanie kreatywnej pracy plastycznej, spacer po okolicy przedszkola – wykonywanie fotografii w celu stworzenia wspólnej prezentacji multimedialnej do realizacji zadań z Projektu Międzynarodowego ,,Piękna Nasza Polska Cała’’. Punktem podsumowującym dla wydarzeń tego dnia było posadzenie przez dzieci i wychowawców w ogrodzie przedszkolnym ,,Drzewka Pamięci’’ oraz słodki poczęstunek.
Relacja 2018-09-26, 21:32 | autor: Elżbieta Molska